Zabawki na przysmak dla psa

Zabawa i przysmaki to ulubione atrakcje większości czworonogów. Jeśli poszukujesz sposobu na uszczęśliwienie swojego psa – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zabawki dla psa na przysmaki przynoszą nie tylko frajdę.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Są skonstruowane tak, aby same wynagradzały wysiłek pupila włożony w rozwiązanie zadania. Zwierzaka czeka więc wiele pozytywnych emocji połączonych z rozwijaniem swoich umiejętności. Poszczególne produkty sprawdzą się też podczas szkolenia lub zapewnią pupilowi zajęcie w czasie Twojej nieobecności. W Dogsy wspieramy mądre rozwiązania – z pewnością znajdziesz u nas coś dla swojego ulubieńca. 

Zabawki na smakołyki dla psa – jak działają?

Odnajdziesz tu różne przedmioty, których cechą wspólną jest możliwość umieszczenia w środku pożywienia. Najbardziej popularne są modele wykonane z wytrzymałej gumy. Mogą posiadać formę piłek lub tradycyjnych gryzaków dla psów. Schowanie wewnątrz smakołyków dodatkowo zmotywuje czworonoga do zabawy. Wydostanie ulubionych ciasteczek zajmie jednak pupilowi trochę czasu. Te zabawki na przysmak dla psa często też mogą służyć do rzucania oraz turlają się i odbijają na różne sposoby. Dzięki temu mogą posłużyć do wspólnej lub samodzielnej zabawy. Jakie jeszcze funkcje posiadają tego typu gadżety?

Zabawki na jedzenie dla psa – praktyczne rozwiązania

Jeśli planujesz zakup atrakcyjnej zabawki dla psa, weź pod uwagę jego wiek i rozmiar. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór smaczków dla psów. Gadżet ze smakołykami musi być dobrany do wielkości pyszczka i siły zębów pupila. Zbyt delikatny mógłby bowiem ulec rozerwaniu, a zbyt twardy – uniemożliwić wydobycie pokarmu. Większość producentów podaje wskazania dotyczące zastosowania zabawek. Dopasowanie do wielkości, to jednak nie wszystko. Psiaki w różnym wieku doświadczają innych wyzwań. Dla ząbkujących szczeniaków świetnym wyborem będą zabawki na przysmaki z wypustkami, które masują dziąsła. Aktywne czworonogi z pewnością pokochają gadżety, które odbijają się i skręcają w trudnych do przewidzenia kierunkach. Jeśli Twój pies ma na dłuższy czas pozostać sam w domu, wybierz zabawkę, w której można umieścić odpowiednią ilość suchej karmy. W ten sposób zadbasz o to, aby miał pełny brzuch i zajęcie na czas rozłąki.

Zabawki dla psa na przysmaki podczas szkolenia

Przedmioty z tej kategorii pozwalają poprawić cierpliwość zwierzaków. Wiele z nich umożliwi też ćwiczenie sprytu. Oprócz typowych gryzaków pojawiają się tu zabawki ze schowkami na jedzenie. Dostanie się do nich to rodzaj zagadki logicznej dostosowanej do psich możliwości. Wybierz w Dogsy zabawkę na smakołyki już dziś, aby zapewnić swojemu czworonogowi wiele frajdy i zmotywować go do podjęcia aktywności!

Zobacz również: