Zabawki dla psa

W Dogsy wiemy, że psy lubią i muszą się bawić, to nie ulega wątpliwości. Jednak bardzo ważne jest, żeby zabawki dobrać do rodzaju aktywności, wieku i charakteru pupila. Bardzo istotna jest też wielkość psa, bo zabawki zbyt małe mogą przyczynić się do niebezpiecznych zadławień, a  zbyt duże, nie spełnią swojej roli.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 58 wyników

Dlatego nasz sklep oferuje również duży wybór zabawek dla zwierząt. Zabawki dla psa mogą się znacznie między sobą różnić, od tych angażujących człowieka aż po takie do samodzielnej zabawy i zaawansowane, interaktywne. 
Zabawki dla małych psów
Małe pieski potrzebują zabawek dostosowanych do ich wielkości, masy ciała i  wielkości pyszczków. Dobrze sprawdzą się tu wszelkie miękkie sznurki i pluszaki, czy zabawki z gumy, które pod wpływem nacisku szczęk zmniejszają objętość, a czasem dodatkowo wydają atrakcyjne dla zwierzaka dźwięki. Piłeczki, bardzo popularne jako zabawki dla małych psów, muszą być wielkości takiej, żeby zwierzak bez problemu mógł nosić je w zębach, nie ryzykując zadławieniem.  Popularne szarpaki występują też w rozmiarach dla małych piesków i wykonane są z odpowiednio miękkiego materiału, który nie uszkodzi drobnych zębów i kości żuchwy. W naszym sklepie możesz wybierać dowolnie. 
Zabawki dla dużych psów
Duży pies to duże wyzwanie. Szczęśliwy towarzysz życia psa dużego czy olbrzymiego musi dostosować zabawki do wielkości pyska pupila. Zbyt małe mogą się okazać groźne, kiedy wpadną do tchawicy rozbrykanego psiska. Psie czasoumilacze muszą też być odpowiednio solidne, żeby oprzeć się naciskowi szczęk pupila i służyć dłużej niż kilka minut. Doskonale sprawdzą się tu wszelkiego rodzaju szarpaki, grube sznury z twardą gumą, którą pies może żuć, a także aporty z drewna czy innych, twardych tworzyw. Zabawki dla dużych psów przede wszystkim muszą być solidne. Wszystko to znajdziesz w sklepie internetowym Dogsy.
Zabawki dla dużych i małych psiaków
Bez względu na wielkość, czy to chihuahua, czy dog niemiecki, pies pozostaje psem, a psy lubią węszyć. Zaspokojenie tej potrzeby na krótkich spacerach po stałych trasach nie jest możliwe, więc z pomocą przychodzą maty węchowe. Łatwe do prania, a po złożeniu zajmujące niewiele miejsca, psom nie nudzą się nigdy! Podobnie jak kongi, w przeróżnych rozmiarach, dla psów od karzełków, po olbrzymy, czy labirynty smakowe i inne zabawki na karmę dla psa, idealne dla łakomczuchów. W naszym sklepie Dogsy podpowiemy Ci, co wybrać. Godne uwagi są także piłki o nieregularnych kształtach, które odbijając się, zmieniają trajektorię lotu. Pies nie jest w stanie przewidzieć, dokąd poleci piłeczka, więc nie nudzi się zabawą. Tego rodzaju gadżet poprawia też psią koordynację i spostrzegawczość. Po angażującej zabawie każdy pies chętnie odpocznie w swoim posłaniu, przytulony do miękkiej maskotki, specjalnie dla niego wybranej. 

Zobacz również:

Gryzaki dla psa
Maty węchowe dla psa
Piłeczki dla psa
Szarpaki dla psa
Zabawki na przysmak dla psa