Drapaki dla kota

Każdy potencjalny właściciel kota w pewnym momencie zastanawia się, czy mruczek nie narobi w domu szkód. Czy nie podrapie kanapy, czy nie rozerwie pazurami firanek… Takie obawy mogą być słuszne, jeżeli kot nie będzie miał dostępu do porządnego drapaka.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Natomiast doświadczeni właściciele kotów są świadomi potrzeb swojego podopiecznego, często godzą się jednak na niezbyt estetyczne rozwiązania. Koty odczuwają potrzebę drapania w celu ścierania ciągle rosnących pazurów. Odpowiednie dla Twojego pupila stanowisko do drapania nie tylko pozwoli mu na realizację naturalnych zachowań, ale też uchroni meble i będzie wzbogacało wystrój wnętrza. 

Drapak dla dużego kota

Rozmiar drapaka ma znaczenie. Im większy kot będzie z niego korzystał, tym mocniej powinien być obciążony. Jeżeli mówimy o wolnostojącym słupku, drapak dla dużego kota powinien mieć  stabilną podstawę, aby Twój podopieczny mógł się swobodnie przeciągnąć, i wysokiej jakości pokrycie, które skutecznie będzie tępić pazurki.

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu pupilowi więcej rozrywki, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą piętrowych drapaków z platformami czy miejscami do zabawy i odpoczynku. Takie urządzenie będzie atrakcją nie tylko dla zwierzaka – możesz dobrać jego kształt i kolor tak, by pasował wizualnie do wystroju wnętrza. 

Drapak dla małego kota

Kupując drapak dla małego kota, nie musisz aż tak się martwić o obciążenie. Młodszy czy starszy kociak i tak nie ma zbyt wiele siły. Warto jednak wybrać specjalne drapaki dla maluchów, które będą dostosowane do rozmiarów i możliwości zwierzęcia. Dodatkowym atutem będą wkomponowane w urządzenie zabawki, np. zwisające piłeczki, które zaspokoją chęć zabawy energicznego i ciekawskiego kotka. Nietypowym rozwiązaniem dla małego kota może być mata do drapania. Często wykonane są one z delikatniejszego od juty kartonu, i nawet najmłodsze kocię da radę na taką matę wejść. Jeśli masz pytania – chętnie na nie odpowiemy.

Drapak dla kota – nowoczesny wystrój wnętrza

Nowoczesny, czyli jaki? Wyjątkowy! W Dogsy podążamy za trendami. Nowoczesne drapaki dla kotów charakteryzują się niestandardowymi rozwiązaniami. Choć podstawowe działanie jest takie samo. W naszym sklepie mamy do wyboru szeroką gamę kształtów, wzorów, kolorów i urozmaiceń. Możesz u nas znaleźć np. egzemplarze przypominające obrazy ze sznurka, które przykręca się do ściany. Modne są też ostatnio drapaki w kształcie okręgów lub owali. Pojawiają się nawet modele przypominające rzeźby rodem z galerii sztuki nowoczesnej, pełne kryjówek i niespodzianek dla naszego mruczka. Nowoczesny drapak dla kota może być niesamowitą atrakcją i azylem dla pupila, a dla nas ucztą dla oka i niepowtarzalną dekoracją. Warto zakupić również folię ochronną na meble, aby zadbać o wnętrze w mieszkaniu.

Zobacz inne kategorie:

Smycze dla kota

Miski dla kota

Obroże dla kota