Legowiska dla małego psa

Legowisko dla małego psa jest zaprojektowane zgodnie z nawykami spania kotów lub psów. Podniesione trzy ściany i konstrukcje przypominające poduszki zapewniają dobre wsparcie i poduszkę dla głowy i szyi zwierząt domowych.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Niska konstrukcja krawędzi natarcia zapewnia łatwy dostęp. Małe łóżko dla psa ma płaskie, antypoślizgowe dno, które pomaga utrzymać łóżko na miejscu na gładkich powierzchniach. Można je łatwo zamocować na płytce i drewnianej podłodze domu, zapobiegając przesuwaniu się. Podczas gdy psy małych ras są ogólnie uważane za psy lubiące być na kolanach, nie oznacza to, że Twoje kolana są dla nich idealnym miejscem odpoczynku.

Małe legowisko dla psa

Małe psy potrzebują własnych łóżek, wykonanych tak, aby podtrzymywały małą ramę i zapewniały doskonały komfort i przytulność. Odpowiednie łóżko powinno zagwarantować dobrą jakość snu oraz być bezpiecznym miejscem dla Twojego zwierzaka. Wiek i zdrowie Twojego psa wpłyną na rodzaj i styl zakupionego legowiska. Jeśli psy są starsze lub mają problemy ze stawami, możesz wybrać legowisko, które jest nieco większe, aby miały one dużo swobody do rozciągnięcia i znalezienia miejsca, które jest dla nich wygodne do spania. Legowiska dla małego psa dostępne w naszym sklepie są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, a to sprawia, że są one dla zwierzaków niezwykle komfortowe. 

Komfortowe legowiska dla psa małego

Psy uwielbiają rozciągać się we wszystkich kierunkach. Lubią korzystać z całej powierzchni łóżka i zajmują dużo miejsca. Niektóre psy lubią spać rozłożone na boku, szczególnie gdy panuje cieplejsza temperatura, ponieważ odsłonięcie brzucha może pomóc im się ochłodzić. Najlepsze legowiska dla nich to prostokątne łóżko poduszkowe lub pojemna podkładka. Wraz z wiekiem psa mogą rozwinąć się różne schorzenia, takie jak zapalenie stawów, dysplazja stawu biodrowego i inne problemy ze stawami.

Aby pomóc w tych problemach, niezbędne jest odpowiednie łóżko dla psa, aby amortyzować jego ciało i zapewnić ulgę w bólu związanym z problemami zdrowotnymi. Wygodne legowisko dla psa wspiera również stawy rozwijających się szczeniąt, zapewniając jakościowy odpoczynek.

Legowisko dla psa zawierające specjalne zazębiające się materiały wypełniające gwarantują wspierający komfort dla ciała psa, zwłaszcza jego stawów. Odpowiednio dobrane legowisko może ograniczyć  ból u starszych psów z zapaleniem stawów do minimum w nocy i podczas drzemek przez cały dzień. Przytulne legowisko dla małego psa powinno być dla niego oazą.

Zobacz również inne legowiska: