Szampony dla psa

Psom o normalnej skórze i sierści  najłatwiej dobrać odpowiednie produkty pielęgnacyjne. W ofercie Dogsy znajdziesz podstawowe kosmetyki do pielęgnacji psów, np. szampony, jak i specjalistyczne preparaty lecznicze. Na Dogsy mamy również pasty do zębów i szczoteczki dla psa. 

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Stosowanie produktów oznaczonych jako szampony dla psa i odżywka dla psa utrzymuje sierść i skórę pupila w doskonałej kondycji.  Ponadto istnieje kilka szamponów, które są szczególnie przydatne dla psów. Dla psów ze swędzącą lub suchą skórą warto użyć specjalistycznego szamponu leczniczego. W razie wątpliwości przy wyborze odpowiedniego preparatu pamiętaj, że możesz skonsultować się z naszym opiekunem.

Odżywki dla psa

W naszym sklepie internetowym dostępne są również szampony i odżywki dla psa, które zostały przeznaczone do eliminacji pcheł. Szampon pomaga uśmierzyć irytujące swędzenie. Większość z tych produktów zawiera specjalny rodzaj insektycydu, który jest zazwyczaj bezpieczny dla większości psów, ale może stanowić problem dla osób z istniejącym problemem zdrowotnym. Podczas opieki nad czworonogiem bardzo ważne jest stworzenie rutyny dbania o czystość zarówno psa, jak i domu. Odpowiednie środki do pielęgnacji zwierząt, które znajdziesz w Dogsy, będą w tym bardzo pomocne.

Szampony przeznaczone do pomocy w alergiach zwierząt przynoszą korzyści psom cierpiącym na te dolegliwości. Ten rodzaj szamponu ma na celu zminimalizowanie epizodów drapania, co zmniejsza ilość alergenów stale uwalnianych do powietrza. Również pies z alergią skórną, taką jak swędząca lub sucha skóra, doceni szampon, który może złagodzić dyskomfort.

Szampony i odżywki dla psa

Wybierając odpowiednie produkty dla swojego psa, najważniejszą rzeczą do sprawdzenia jest stan skóry psa. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie go ocenić, skonsultuj się z lekarzem weterynarii, a następnie sprawdź ofertę naszego sklepu, gdzie znajdziesz szereg specjalistycznych preparatów do pielęgnacji psów.  Jeśli jednak w przypadku Twojego psa to kwestia suchej, łuszczącej się skóry, łupieżu, a nawet łagodnych alergii, warto sprawdzić dobry szampon owsiany. Szampony na bazie płatków owsianych należą do najłagodniejszych i najbardziej kojących odmian dostępnych dla świata pielęgnacji. Z kolei szampon na bazie aloesu również może być bardzo kojący dla naszego pupila. Wszystkie, dostępne w naszym sklepie produkty są w odpowiedni sposób przetestowane.

Zobacz również inne kategorie:

Maty higieniczne

Szampony dla szczeniąt