Kojce dla psa

Kojce dla psa są doskonałym narzędziem do zapewnienia im nie tylko komfortu, ale również odpowiedniej dozy bezpieczeństwa – szczególnie polecane dla szczeniąt. Odpowiednio dobrany kojec pomaga zapobiegać problematycznym zachowaniom, takim jak wypadki w treningu domowym i niewłaściwe żucie.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W Dogsy dostępne są różne rodzaje kojców dla psów. Wszystkie z nich są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Warto także zaznaczyć, że kojce dla psa do domu powinny zostać w pełni dopasowane do jego wieku oraz wielkości. Materiały użyte w kojcu dla psa mogą wpływać na jego bezpieczeństwo i trwałość. Większość kojców jest wykonana z metalu, plastiku lub siatki. Wszystkie trzy mają zalety i wady, dlatego w naszym sklepie internetowym pomożemy Ci wybrać odpowiedni materiał, który będzie najlepszy dla Twojego psa. 

Kojec dla psa

Kojec dla psa to solidne, przenośne ogrodzenie, którego możesz używać w domu lub na zewnątrz. Jest  kompaktowy i łatwy w przechowywaniu, bo możesz go szybko złożyć. Kojce dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z wytrzymałego materiału, tj. stalowego drutu lub tworzywa sztucznego. Ponadto większość z nich jest wyposażona w panele, które można zmontować w pożądany kształt i rozmiar, co czyni je świetną opcją do zakwaterowania psa przez czas, gdy rośnie. Gdy pies jest mniejszy i w fazie wzrostu, możesz zmniejszyć obszar kojca, a następnie zmontować go tak, aby był większy w miarę, gdy pies rośnie. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe. 

Kojce dla psa do domu

Twój pies w swoim kojcu powinien móc wstać, położyć się i obrócić bez żadnego problemu. Ideą kryjącą się za kojcem wewnętrznym jest to, że  pies nie będzie chciał brudzić w swoich pomieszczeniach mieszkalnych, a więc będzie czekał na wypuszczenie. Jest to jedno z głównych zastosowań kojców wewnętrznych. Jeśli pies ma ogromne ilości miejsca, użyje tylko jednego końca do spania i siedzenia, a drugiego jako toalety. Nawet jeśli Twoje psy są dobrze wychowane, nigdy nie wiesz, kiedy kojec dla psa może się przydać. Wprowadzając kojec, gdy Twój pies jest jeszcze młody, wybierasz  najlepszą opcję, ponieważ zacznie on go postrzegać, jako normalny element życia. 

Starsze psy będą jednak wymagały pewnej zachęty. Nigdy nie powinieneś zmuszać psa do korzystania z kojca siłą, ponieważ to tylko sprawi, że pies przestraszy się wchodzenia do środka, co doprowadzi do jeszcze gorszych nawyków. Kojec powinien być używany, gdy nie jesteś w stanie nadzorować swojego psa. Ważne jest to, że kojec nie jest i nigdy nie powinien być używany jako kara.