Budki dla kota

Każdy, kto kiedykolwiek mieszkał z kotem, wie, że te zwierzaki lubią chować się w niedostępnych miejscach. Ciemne zakamarki, przestrzenie pod meblami czy na szafie, to ulubione miejsca wypoczynku mruczków.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Niewielkie, zaciemnione przestrzenie zapewniają poczucie bezpieczeństwa i zdrowy sen, a ten jest dla kotów niezwykle ważny. Przesypiają przecież, aż kilkanaście godzin na dobę. Budka dla kota to rozwiązanie, które nie tylko uszczęśliwi pupila, ale i zabezpieczy jego ludzką rodzinę przed rozpaczliwymi poszukiwaniami zwierzaka, który akurat ucina sobie smaczną drzemkę za lodówką. 

Legowisko budka dla kota

Legowisko dla kota to miejsce relaksu dające poczucie bezpieczeństwa Twojemu pupilowi. Niepodzielne królestwo domowego zwierzaka. Tam odpoczywa, nabiera sił po zabawie czy w trakcie rekonwalescencji. Zamknięte daje szczególny komfort, zaciemniając przestrzeń wewnątrz, osłaniając z niemal każdej strony i wyciszając wnętrze. Legowisko budka dla kota dostępne w Dogsy, dzięki solidnemu wykonaniu odporne jest na działanie pazurów, a rozmaitość wzorów, kolorów i materiałów pozwala dopasować je do każdego wnętrza. 

Wielofunkcyjna budka dla kota

Niektóre modele oferowanych budek pełnią funkcję podwójną. Nie tylko służą za miejsce wypoczynku i punkt obserwacyjny dla wąsatego lokatora, ale dzięki zamykanemu kratką wejściu, mogą służyć jako transporter, w razie konieczności wizyty u weterynarza czy w podróży. Natomiast te wykonane z wikliny lub liści bananowca, będą świetnym uzupełnieniem wnętrz rustykalnych. Naturalny materiał jest bezpieczny i przyjazny dla zwierzaka, dając mu namiastkę relaksu wśród natury. 

Budki dla kota składane

Oferowane modele składanych budek pozwalają na łatwe przechowywanie ich w czasie, kiedy kot z nich nie korzysta. Elastyczny szkielet odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, a szeroka gama wielkości dopasowana jest do różnych kocich gabarytów, od maluchów po okazałe kociska. Modele wyposażone w siateczkę będą idealne w czasie podróży, pozwalając futrzanemu pasażerowi na ograniczenie stresu do minimum. W domu mogą z powodzeniem służyć za ulubione miejsce wypoczynku. 

Budki dla kota – przytulna miękkość czy praktyczny design? 

Budki ze sztucznego filcu są łatwe do utrzymania w czystości. Nasz zoologiczny sklep internetowy zapewnia rozmaitość kolorów i kształtów do wyboru, w tym i zabawnych, imitujących zwierzęta. Tym samym możesz je dostosować do potrzeb każdego domownika – dwu i czworonogiego. Modele wyposażone w wewnętrzne, miękkie poduchy zapewniają nie tylko schronienie, ale i materac dla kota, a te zamykane na suwak, łatwe przechowywanie. Dostępne w Dogsy w rozmiarach również dla bardzo dużych kotów. W naszej ofercie znajdziesz także pluszowe namioty wewnątrz wyposażone w przytulne, puszyste posłanka, które docenią zarówno koty, jak i ich opiekunowie rozmiłowani w luksusie. 

Legowisko budka dla kota to rozwiązanie idealne dla mruczka, zapewniające mu ciepło, ciszę i poczucie bezpieczeństwa – fundamenty zdrowego snu.