Legowiska dla dużego psa

Przeciętny pies śpi od 14 do 15 godzin dziennie, więc powinien mieć przytulne miejsce w domu, do którego może się udać, gdy nadejdzie czas na drzemkę. Przytulne łóżko może zaoferować Twojemu psu komfort, ciepło i łatwość, z którą rozpocznie nowy dzień.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Aby pies chciał wykorzystywać przygotowane dla niego miejsce do spania, musi ono odpowiadać jego potrzebom komfortu. Idealne łóżko dla psa będzie miało odpowiednią poduszkę, która pomoże podnieść się z twardej ziemi i podeprzeć ciało na tyle, aby mogły się zrelaksować. Każdy pies ma swoją ulubioną pozycję do spania. Niektóre psy lubią zwijać się w małą kulkę, podczas gdy inne lubią się rozciągać. Na szczęście istnieją opcje dla obu rodzajów podkładów. W naszym sklepie internetowym Dogsy dobierzesz najlepszą. Jeśli Twój pies woli zwijać się w kłębek, rozważ łóżko z amortyzowanymi krawędziami, które działają jak kołyska.

Bezpieczne legowiska dla psów

Jeśli twój pies lubi się rozciągać, prawdopodobnie będzie wolał płaskie łóżko, które da mu możliwość rozłożenia kończyn bez przeszkód. Jeśli Twój pies zdecyduje się rozłożyć na podłodze z płytek, w porównaniu z jakąkolwiek inną powierzchnią, prawdopodobnie woli ładne i chłodne miejsce do spania. Dla psów, które szukają ciepła, upewnij się, że wybór łóżka jest pluszowy i może pomóc w promieniowaniu ciepła ciała. Dla psów, które lubią chłodne miejsce do spania, rozważ zakup łóżka z technologią chłodzoną żelem.

Duże legowisko dla psa

Ważne jest, aby psy miały własną przestrzeń do relaksu i ucieczki od hałasu lub stresujących sytuacji. Legowisko dla psa zapewnia miejsce, w którym Twój pies znajdzie komfort. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz, by Twój szczeniak wskakiwał na kanapę czy inne meble, łóżko dla psa jest fantastyczną alternatywą. Twój pies również zasługuje na to, aby czuć się komfortowo przez cały czas! Tu właśnie znajdzie zastosowanie przytulne legowisko dla dużego psa. W Dogsy oferujemy bogaty wybór legowisk. Większość dużych legowisk dla psów na naszej liście jest wypełniona specjalnym rodzajem pianki. Wysokiej jakości pianka powinna być w stanie utrzymać ciężar psa bez spłaszczania, jest to niezwykle istotne, ponieważ większe psy ważą znacznie więcej, niż te mniejsze.

Każdy pies ma swoją ulubioną pozycję do spania. Niektóre psy lubią zwijać się w małą kulkę, podczas gdy inne lubią się rozciągać. Na szczęście istnieją opcje dla obu rodzajów podkładów. Jeśli Twój pies woli zwijać się w kłębek, rozważ łóżko z amortyzowanymi krawędziami, które działają jak kołyska. Jeśli twój pies lubi się rozciągać, prawdopodobnie będzie wolał płaskie łóżko, które daje mu możliwość rozłożenia kończyn bez przeszkód.  

Zobacz również inne legowiska: