EMINENT

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Sucha karma dla psów polecana przez hodowców

Suche karmy dla psów i kotów marki Eminent to pokarm polecany przez profesjonalnych hodowców. Karma stworzona z uwzględnieniem zróżnicowanych potrzeb czworonogów. W naszej ofercie znajdziesz trzy główne serie karm dla psów: High Premium, Eminent Gold oraz Eminent Platinum. Receptury bazują na wysokiej zawartości białka zwierzęcego oraz wartościowych dodatkach. Suche karmy dla psów Eminent wyróżnia zawartość organicznych form mikroelementów, prebiotyków FOS i MOS wspierających pracę układu pokarmowego oraz chondroprotektorów wpływających na zdrowie stawów. Wzbogacone są one także o nasiona lnu, chia oraz ekstrakty ziołowe. Z kolei l-karnityna zapobiega otyłości i miażdżycy, a CLA odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Karma dla kotów o różnych potrzebach

Niektóre koty są bardzo wybredne, dlatego karmy Eminent są nie tylko zdrowe, ale i smakowite. Suchy pokarm dla kotów dostępny jest w wersji dla kotów dorosłych, kastrowanych i sterylizowanych oraz tych ze skłonnością do nadwagi.

Dbamy o zwierzęta od pierwszego dnia życia

W naszej ofercie znajdziesz karmy dla kociąt i kotek karmiących oraz szczeniąt i suk. Każda z nich to pełnowartościowe pożywienie, będące doskonałym wsparciem dla Twojego pupila.