Piłki dla psa

Najważniejszym parametrem decydującym o wyborze odpowiedniej piłki dla psa jest rozmiar – zarówno piłki, jak i naszego pupila. Wybierając piłkę, powinniśmy dopasować jej wielkość do rasy i wielkości naszego psa.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Mały pies zbyt dużą piłką nie będzie chciał się bawić, a zbyt mała piłka może zostać połknięta przez dużego psa. Należy o tym pamiętać, by zabawa była bezpieczna. Wychodząc z psem na spacer, warto zawsze zabrać ze sobą jego ulubioną zabawkę dla psa, np. piłkę gumową dla psa.

Piłki różnią się między sobą wielkością, kolorem czy kształtem. Niektóre z nich dodatkowo posiadają zapach zachęcający psa do zabawy. Pamiętajmy, że piłka, jak każdy psi asortyment, musi od czasu do czasu być myta. Warto więc wybrać model, który z łatwością można utrzymać w czystości. W ofercie sklepu Dogsy możesz znaleźć wiele rodzajów piłek dla psa: gładkich, z wypustkami, z wyżłobieniami czy specjalnymi otworami.

Piłki gumowe dla psa

Piłki dla psa działają odstresowująco, pomagając mu rozładować energię, stymulują jego rozwój, a nawet działają terapeutycznie, np. łagodząc swędzenie dziąseł u szczeniaków czy starszych psów. Bardzo podobnie jak u ludzi. To takie psie gryzaki, którymi zwierzak może się bawić samodzielnie, jak i z właścicielem. Najlepszym wyborem będzie gumowa piłka, która jest trwała, łatwa w utrzymaniu czystości i, co najważniejsze, z łatwością będzie się odbijać. Nasz psiak będzie szczęśliwy, mogąc na nią polować. Wszystkie psy uwielbiają biegać za piłką, dlatego warto pomyśleć o zakupie różnych piłek na różne okazje. Do samodzielnej zabawy psa możemy wybrać lekką piłkę z kolcami, natomiast do zabawy z właścicielem można wybrać cięższą, gładką piłkę. Przeglądając naszą ofertę, z pewnością znajdziesz wiele ciekawych opcji dla swojego ulubieńca.

Piłka do zabawy dla psa

Piłka jest również dobrym wyborem, jeżeli w domu są osoby starsze czy dzieci, które chcą bawić się z psem, ale nie mają siły na zabawy w przeciąganie liny. Rzucenie piłki psu wymaga dużo mniej zaangażowania, a pozwala na wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi. Warto wspomnieć, że jest to zabawka, którą pies może bawić się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, gdziekolwiek się znajduje. Piłka dla psa jest mała i możesz ją zabrać ze sobą do parku czy nad wodę. Codzienne zabawy z piłką wpływają na prawidłowy rozwój czworonoga, wspomagają jego odporność oraz dobre samopoczucie. Wybierając taką formę zabawy, masz pewność, że Twój pupil będzie szczęśliwym psem.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo – piłki wykonane są z wysokiej jakości gumy i są bezpieczne dla zwierząt, jeśli są odpowiednio dobrane. Istotne jest to, by regularnie sprawdzać stan piłki i, w razie konieczności, wymienić ją na nową. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Dogsy, gdzie znajdzie się odpowiednia piłka dla każdego psa.