Maty pod kuwetę dla kota

Czworonóg w domu to wielkie szczęście, ale też spory obowiązek. Musimy pamiętać o zapewnieniu naszym małym przyjaciołom odpowiednich warunków do zaspokajania ich naturalnych potrzeb. Kuweta w domu to must have każdego posiadacza zwierzęcia, zwłaszcza w przypadku kotów niewychodzących. 

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nasze futrzaki w czasie korzystania z kuwety potrafią narobić niezłego bałaganu. Korzystając z kuwety, zwierzaki przekopują żwirek, który często ląduje poza pojemnikiem. To nie jedyna sytuacja, która wpływa na czystość okolic kuwety. Kotki wynoszą żwirek zaplątany w sierść lub na łapkach. Jak poradzić sobie z uciążliwym problemem i zachować czystość w domu?  Najlepszą opcją jest zastosowanie maty pod kuwetę

Mata dla kota pod kuwetę 

Mata pod kuwetę dla kota to rozwiązanie, które zadowoli zarówno właściciela, jak i kotka. Jak działa mata pod kuwetę? Innymi słowy, możemy określić, że jest to wycieraczka dla kotów. Wychodząc z kuwetki, kotek oczyszcza swoje łapki, wycierając je o powierzchnię maty. Ta, wykonana jest w taki sposób, aby zebrać na siebie wszystkie drobinki, które zaplątały się w sierść i pazury czworonoga. Oprócz tego mata zatrzymuje żwirek, który został rozsypany. Dzięki temu nie jest on przenoszony na inne części domu. Mata dla kota pod kuwetę pomaga utrzymać porządek oraz pozwala na oszczędność czasu – nie musimy już sprzątać po kotku kilka razy dziennie. 

Jak zastosować matę pod kuwetę dla kota? 

Wycieraczkę dla kota umieszcza się bezpośrednio pod kuwetą. Dzięki temu kotek, wychodząc z toalety, przechodzi po powierzchni maty, na której zostawia wszelki brud. Wycieraczki dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, aby dopasować się do kuwety.

Czy mata dla kota jest skutecznym rozwiązaniem?

Zdecydowanie tak! Pomaga zatrzymać prawie 100% nieczystości, jest bardzo łatwa w użyciu. Dodatkowo czyszczenie maty nie jest wymagające i nie zajmuje wiele czasu. Warto zaznaczyć, że taka mata jest w pełni higienicznym rozwiązaniem. W naszym sklepie Dogsy dobierzesz odpowiednią matę w zależności od wielkości kuwety oraz miejsca, w którym się ona znajduje. Maty dostosowane są tak, aby nie rzucały się w oczy oraz spełniały swój cel. Kotki to ciekawskie stworzenia, które bywają kapryśne. Bez obaw – nie zauważą nawet obecności wycieraczki.

Maty dla kota pod kuwetę to niezbędny element wyposażenia każdego domu, w którym mieszka kotek. W naszym sklepie kupisz maty, dzięki którym zachowasz czystość w swoim domu, a Twój kot będzie zadowolony – w końcu nie będzie na swoich łapkach wynosił drobinek żwirku. Sklep Dogsy to bogata oferta akcesoriów dla czworonogów i ich właścicieli. 

Zobacz również inne akcesoria dla kota: