Transportery dla kota

Kot to zwierzę z natury wrażliwe, zatem podróże, od tych najkrótszych do weterynarza, aż po wakacyjne wypady czy przeprowadzki, potrafią być dla niego dużym przeżyciem. Sposób przewożenia zwierzęcia musi zatem spełniać wiele wymogów.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Od zapewnienia mruczkowi bezpieczeństwa i zapobieżenia jego ucieczce, aż po komfort jazdy, który zminimalizuje stres z nią związany. Transporter dla kota to niezbędny element wyprawki. Producenci zadbali o to, żeby było z czego wybierać, a w Dogsy zadbaliśmy o to, by udostępnić ten wybór Tobie w jednym miejscu.

Plastikowe – tanie i praktyczne

Najbardziej popularne są klatki podróżne wykonane z różnych rodzajów plastiku. Łatwe do złożenia i utrzymania w czystości występują w szerokiej gamie wzorów, kolorów i wielkości, dostosowanych do kocich rozmiarów. Niektóre modele wyposażone są w okienko otwierane od góry, co pozwala na zminimalizowanie stresu przy prostych zabiegach u weterynarza. Nie trzeba wtedy wyjmować zwierzaka. Inne tanie transportery dla kota mają zaczepy pozwalające na montowanie pasów bezpieczeństwa w samochodach, co zwiększa stabilność w czasie jazdy i minimalizuje stres małego pasażera. W naszym sklepie internetowym dostępne są również transportery składane, które mogą być też wykorzystane w domach, jako legowiska. 

Torby transportowe – lekkie i niedrogie

Stylowe, kolorowe, lekkie, nadające się do prania i łatwe w przechowywaniu. Tak można krótko scharakteryzować torby transportowe dla kotów. Wiele modeli pozwala na umieszczanie ich w kabinach pasażerskich samolotów, co pozwala na możliwie najbardziej komfortowe podróże lotnicze. Kiedy nie są używane, składają się w niewielką kostkę, zajmującą mało miejsca i łatwą do przechowywania. Mocna siatka zapewnia prawidłową wentylację, jednocześnie pozwalając kotu na obserwowanie otoczenia. Choć lekkie i tanie, transportery w postaci toreb, są mocne i wytrzymałe. 

Wiklinowe budki – styl i funkcjonalność

Wiklinowe koszyki towarzyszą ludzkości od wieków. Kotom niewychodzącym zapewniają namiastkę natury. Stylowe, eleganckie i ekologiczne mogą być zarówno domowym legowiskiem, dzięki miękkim poduchom, którymi są wyłożone, jak i pełnić z powodzeniem rolę transporterów. Mocny materiał i solidna, stalowa kratka oprą się pazurom nawet największych kocich zabijaków. Spory rozmiar i eliptyczny kształt pozwalają zwierzęciu ułożyć się w wygodnej, fizjologicznej pozycji. To idealne transportery dla kota dla osób ceniących nieprzemijającą klasykę. 

Decydując się na wybór transportera, pod uwagę należy wziąć wiele czynników, jak wielkość kota, stopień jego aktywności, temperament, a nawet skłonności do choroby lokomocyjnej. W ofercie Dogsy dostępne są zarówno tanie transportery dla kota, jak i wersje bardziej ekskluzywne, w cenie oferujące szereg dodatkowych udogodnień. Podstawą wyboru jednak jest bezpieczeństwo i komfort kociego pasażera.

Zobacz również:

Miski dla kota

Szelki dla kota

Witaminy dla kota