Gryzaki dla psa

Zastanawiasz się, czy przy kompletowaniu psiej wyprawki wziąć pod uwagę również gryzaki? Koniecznie zdecyduj się na zakup wysokiej jakości gryzaków z Dogsy, a Twój pupil z pewnością będzie Ci wdzięczny.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Gryzaki dla psa świetnie sprawdzą się dla psów w każdym wieku, nie tylko niesfornych szczeniaków. Posiadają bowiem szereg zalet, które zaraz Ci przedstawimy. Gryzaki zaspokajają naturalną potrzebę gryzienia u każdego pupila. Psy w ten sposób pozbywają się kamienia nazębnego, jak również ćwiczą szczękę. Ten naturalny odruch zapewnia psiakom higienę, tym samym sprawia, że nie potrzebują już obgryzać mebli w domu ani wykradać z Twojej garderoby ulubionych butów.

Gryzaki dla psa – pupil naprawdę ich potrzebuje!

Gryzaki dla psów zapewniają im świetną rozrywkę. Pieski nie lubią się nudzić, bo wtedy zazwyczaj zaczynają psocić. Gryzienie poprawia im nastrój i daje zajęcie, często na długi czas. Szczególnie gdy musisz zostawić pupila samego w domu, postaraj się zapewnić mu smaczny gryzak na ten okres. Dzięki temu nie będzie szczekał, drapał i tęsknił, a często nawet nie zauważy, że nie ma Cię w pobliżu. Zachęcający zapach nie pozwoli pieskowi odejść od gryzaka, dając Ci gwarancję, że pupil ma zajęcie i jest w dobrym humorze. Gryzaki dentystyczne dla psa to także świetna nagroda za zaprezentowanie nowej sztuczki i zaangażowanie w trening Twojego pieska. Pyszna nagroda zmotywuje psiaka także do nauki posłuszeństwa i higieny, będzie też ważnym krokiem w budowaniu wzajemnego zaufania i pozytywnej relacji.

Jaki gryzak dla psa wybrać?

W sklepie Dogsy masz do wyboru szereg wyselekcjonowanych gryzaków, które nie zawierają żadnych szkodliwych dla psa substancji. Gryzaki naturalne zazwyczaj pochodzą z suszonych surowców zwierzęcych, co sprawia, że są wyjątkowo atrakcyjne dla psa. Wybierz produkt dla swojego pupila, biorąc pod uwagę jego wielkość oraz upodobania smakowe. Gryzaki dla dużych psów naturalnie powinny być większe, by zapewnić psu rozrywkę przez dłuższy czas, ale i umożliwić ścieranie kamienia nazębnego. Właściciele mniejszych ras również nie powinni w swoich zakupach pomijać tego produktu – gryzaki dla małych psów doskonale masują dziąsła i odstresowują pupila.

Gryzakiem dla psa mogą być także zabawki. Psiaki uwielbiają przeciągać linę z właścicielem, aportować piłki czy szarpać gumowe kości. Zabawki dla pieska z tworzywa sztucznego również zapewniają pieskom rozrywkę, choć często trwa ona krócej niż gryzienie mięsnego kąska i wymaga aktywnego zaangażowania właściciela.

Zobacz również inne kategorie: