Zabawki dla kota

W Dogsy pamiętamy o wszystkich pupilach, nie tylko o psach. Nasz sklep oferuje oryginalne i wysokiej jakości zabawki dla kota.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

W naszym asortymencie znajdziesz dla swojego kota zabawki, które pokocha każdy, nawet najbardziej wymagający zwierzak. Zabawki dla kota nie pełnią funkcji jedynie rozrywkowej. Są ważnym elementem w rozwoju Twojej pociechy. Zapewniają wiele ruchu, są istotne dla zaspokojenia instynktu łowieckiego, a także pozwalają wytworzyć nieodzowną więź ze swoim opiekunem. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty – zapewne każdy, nawet najbardziej wymagający kot, znajdzie w niej coś dla siebie.

Najlepsze zabawki dla kota

Często zdarza się, że Twój milusiński drapie ulubioną kanapę, regał bądź dywan? W Dogsy mamy na to rozwiązanie. Oferujemy serię drapaków dla kotów, które są nie do zdarcia. Każdy mruczek znajdzie coś, w czym z przyjemnością zanurzy pazurki. Drapak dla kota jest nieodłącznym elementem wyposażenia mieszkania, w którym mieszka kot – szczególnie jeżeli jest to kot niewychodzący. W czasie drapania ścierane są stare łuski pazura, dlatego tak ważne jest zakupienie specjalistycznego drapaka dla Twojego kota.

A może Twój kot to mały rozrabiaka uganiający się za wszystkim, co się porusza? Na to też mamy sposób. Na Naszej stronie znajdziecie całą serię najlepszych zabawek dla kotów – tych małych i tych dużych. Sprawdź, że jest w czym wybierać. Posiadamy piłeczki, sztuczne myszki dla kotków, zabawki grające i te całkiem ciche. Wybór jest naprawdę ogromny, wszystko zależy od potrzeb Twojego kota. W Dogsy jesteśmy na to przygotowani.

Bezpieczne zabawki dla kota

Każdy kot lubi rybki – w naszym sklepie będzie mógł zarzucić wędkę. W Dogsy znajdziesz wędki do zabawy. Są to zdecydowanie, co potwierdza wielu ekspertów, najlepsze zabawki dla kota, ponieważ rozwijają wyobraźnię, zapewniają codzienną dawkę ruchu i imitują prawdziwe polowanie! Radość kota po kilkunastominutowej zabawie wędką będzie nieoceniona, a Ty możesz bez wysiłku sterować nią z poziomu kanapy.

Bardzo ważne w rozwoju pupila jest rozwijanie umiejętności motorycznych. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze interaktywne zabawki dla kota, które stanowią nieodłączny element wyprawki dla małego pupila. Nie może ich zabraknąć także w asortymencie dla dorosłych osobników. Każdy kot potrzebuje zabawek. Przy wyborze odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na jakość wykonania, różnorodność, a także funkcjonalność. Zapraszamy do prześledzenia naszego asortymentu, na pewno każdy kot znajdzie w nim zabawki dopasowanego do jego potrzeb. Przecież nie ma nic ważniejszego niż radość naszych pupili.