Miski dla psa

Wybór odpowiedniej miski dla psa to kluczowa kwestia, z którą przychodzi się zmierzyć na samym początku przygody posiadania pupila. Dlaczego to takie ważne? Chodzi o to, by pies miał łatwy dostęp do pożywienia, miska była w odpowiednim rozmiarze, ale też, by była wykonana z solidnego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Pozornie błaha rzecz, a może bezpośrednio się przyczynić do stanu zdrowia Twojego czworonoga. Wybierz odpowiedzialnie, bo szczęśliwy pies, to szczęśliwy właściciel.

Jaka miska dla psa?

Na początku należy zastanowić się, czy potrzebujesz miski dla dużego psa, czy raczej dla małego. Jest to istotna sprawa, ponieważ dla większego psiaka porcje karmy są oczywiście większe. Warto zwrócić uwagę również na materiał, z jakiego wykonana jest miska i jego podstawa. Dla jednych sprawdzą się solidne metalowe miski z gumowym antypoślizgowym podkładem, a dla innych zwykłe plastikowe lekkie miseczki. Na szczęście obecnie istnieje wiele rodzajów misek i nie stanowi problemu dobór takiej, która spełni indywidualne potrzeby Twojego psiaka. Istotne również jest wykończenie i jakość takiego artykułu oraz jego estetyka. Dla pupili o specjalnych wymaganiach świetnie się sprawdzą miseczki na podstawce lub stelażu, które umożliwią wygodne spożywanie porcji ulubionej karmy.

Dla wyjątkowych łakomczuchów najlepszą zaś opcją będzie miska spowalniająca jedzenie. Tego typu miski wyposażone są w specjalne wypusty i zakamarki, w które nakłada się pokarm. Jedzenie z tego rodzaju miski wymaga czasu, by wydobyć z niej  karmę. Pozwala to na spowolnienie całego procesu, dzięki czemu można uniknąć szeregu nieprzyjemnych dolegliwości występujących u zbyt łapczywych pupili. W Dogsy znajdziesz  również takie miski, które posiadają kilka specjalnych przegródek, by w każdej z nich podać inny rodzaj pożywienia. Niektóre z miseczek można również złożyć, dzięki wykorzystaniu elastycznego tworzywa. Taka miska idealnie się sprawdzi w podróży.

Miski dla małych psów

Wygodnym rozwiązaniem jest zakup specjalnej miski dla małego psa – miski połączonej. W ten sposób do jednej z nich podasz się mokrą lub suchą karmę dla psa, do drugiej natomiast wodę. Zgrabny kształt i wygodny design to dodatkowe korzyści, jakie niesie za sobą odpowiednio dobrana miska. Ostatnią kwestią, na jaką warto zwrócić uwagę, to kolor, styl czy elementy ozdobne takiej miski – będzie ona bowiem pośrednio stanowić wystrój Twojego domu, tak więc dobrze mieć to na uwadze. W naszym sklepie internetowym z pewnością dobierzesz miskę dla psa odpowiednio dobraną dla Twojego psa i dla Twojego domu.