Zabawki interaktywne dla kota

Interaktywne zabawki dla kota to dobre rozwiązanie dla właścicieli, którzy nie zawsze mają czas sami bawić się z podopiecznymi lub często przebywają poza domem. Sprawdzą się również dla fanów nowinek i eksperymentów.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Takimi zabawkami kot z powodzeniem może bawić się sam, choć wspólna zabawa tego typu urządzeniami jeszcze bardziej pogłębi więź z właścicielem. Są one wyjątkowo skutecznym sposobem na nudę. Rozwijają umiejętności fizyczne jak i mentalne kota, co jest szczególnie dużą gratką. Z pewnością zainteresują nawet najbardziej wybrednego kota i rozruszają największego leniucha. Kompleksowa aktywność ciała i kociego intelektu korzystnie wpłynie na ogólne zachowanie – zwierzak będzie odstresowany, a jego potrzeba zabawy i łowienia zostanie zaspokojona w wyjątkowo ciekawy i skuteczny sposób. 

Rodzaje zabawek interaktywnych dla kota

Ciągle powiększający się asortyment interaktywnych zabawek dla kota pozwala dobrać idealny egzemplarz dla naszego podopiecznego – w Dogsy jesteśmy na bieżąco z nowinkami, by udostępnić je Twojemu kociakowi. Największą popularnością cieszą się zabawki interaktywne, które jednocześnie spełniają rolę podajników suchej karmy. Nie dość, że mruczek musi się nagłowić, jak wydobyć smakołyk, to ma przed sobą jeszcze wykonanie zadania z użyciem sprytu i sprawności. Mogą być to np. piłeczki, z których chrupki wypadają podczas ruchu albo figurki typu “wańka-wstańka”, kiwające się w miejscu dzięki obciążonej, kulistej podstawie, w której umieszcza się karmę. Właścicielom, jak i ich pupilom możemy zaproponować także wskaźniki laserowe o ciekawych kształtach. Twój kot nie musi już ganiać za zwykłą kropką! Może być to np. rybka lub mysz dla kota. To świetny sposób na zabawę w ciemności – koty przecież świetnie się w niej czują.

Interaktywne zabawki dla kota

Dobrym rozwiązaniem dla zapracowanych właścicieli będą zabawki na baterie, które automatycznym ruchem zaciekawią kota. Może być to na przykład maskotka ryby typu wriggle fish, która po włączeniu będzie naśladować ruch prawdziwej ryby na lądzie. Popularne są także myszy, owady czy abstrakcyjne figurki, które włączone będą poruszać się po całej podłodze, niczym prawdziwa zdobycz, którą mruczek może śledzić i gonić tak jak w naturalnym środowisku. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę najróżniejszych zabawek dla swojego pupila.

Prawdziwą gratką dla kocich mądrali będą maty interaktywne. Są to plastikowe lub drewniane płyty pełne zakamarków, wgłębień, tuneli i innych przeszkód, między którymi możesz umieścić kocie smakołyki. Kot będzie doskonalił swój spryt i zręczność, próbując wydobyć chrupki. Taka zabawka dla kota sprawdzi się nawet w przypadku starszych zwierząt, które mają problemy z poruszaniem się i dużo mniejszą chęć do zabawy, niż młodsze koty.