Foteliki samochodowe dla psa

Wiele psów uwielbia jeździć samochodem, a od właściciela (i kierowcy) zależy, czy jazda jest dla psa zarówno wygodna, jak i bezpieczna. Fotelik samochodowy dla psa to świetny wybór na każdą podróż.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Foteliki samochodowe dla psów zapobiegają ślizganiu się szczeniaka na tylnym siedzeniu lub przypadkowemu odbijaniu się z boku na bok w samochodzie. 

Fotelik dla psa

Właściciele psów, którzy jeżdżą ze swoim futrzanym przyjacielem, odkryli, że dobry fotelik samochodowy dla psa może również sprawić, że zwierzę, które zwykle jest nieco zaniepokojone przejażdżkami samochodem, będzie bardziej zrelaksowane i bezpieczne. Podczas gdy foteliki samochodowe są świetną opcją dla małych psów, większe psy mogą wypróbować pasy bezpieczeństwa. Wybierając fotelik samochodowy, należy kierować się rozmiarem, kształtem i poziomem aktywności psa. Niektóre psy w samochodzie mogą skorzystać z bardziej przestronnego fotelika samochodowego, podczas gdy inne wolą być dobrze zabezpieczone.

Fotelik dla psa – o tym warto pamiętać!

Zakup fotelika samochodowego dla psa może być jednak trudny. Jest ich sporo do wyboru i musisz wiedzieć, jakich funkcji szukać, aby upewnić się, że Twój pies może jeździć zarówno bezpiecznie, jak i wygodnie. Dlatego w Dogsy oferujemy nie tylko duży wybór akcesoriów dla psów, ale również fachowe doradztwo. Dzięki nam wybierzesz właściwy fotelik dla psa. W  wyborze  fotelika samochodowego dla psa ważny jest odpowiedni rozmiar, aby pasował do Twojego czworonożnego przyjaciela. Wiele psich fotelików samochodowych jest dopasowanych do małych lub średnich psów, ale można znaleźć większe modele dla dużych psów. Niektóre większe foteliki samochodowe dla psów są odpowiednie dla jednego dużego lub średniego psa, lub dwóch małych psów. Jednak pozwól swoim psom jeździć obok siebie tylko wtedy, gdy są spokojne razem i nie będą walczyć.

Foteliki samochodowe dla psa

Jednym z kryteriów zakupu fotelika samochodowego dla psa jest wygoda Twojego psiego towarzysza. Zazwyczaj można stwierdzić, jak wygodny jest fotelik samochodowy dla psa, patrząc na niego. Siedzenia z dużą ilością wyściółki wykonanej z miękkich materiałów zapewniają ładną, pluszową powierzchnię, na której pies może się czuć dobrze. Kolejnym czynnikiem jest rozmiar siedzenia w porównaniu do Twojego psa. Jeśli fotelik samochodowy nie jest wystarczająco duży, aby mógł się on położyć, to jednocześnie nie będzie mógł spać w czasie podróży.

Komfort jest szczególnie ważny podczas długich przejażdżek samochodem, więc jeśli będziesz podróżować ze swoim psem, upewnij się, że taki fotelik jest w pełni dla niego wygodny. Zdarza się również, że pies czasami nabrudzi w samochodzie podczas wyprawy, więc wybrany fotelik samochodowy dla psa powinien być łatwy do czyszczenia. Zdejmowane pokrowce lub podkładki pod siedzenia są niezbędne do łatwego czyszczenia. Sprawdź naszą ofertę fotelików dla psa i zamów to, czego potrzebujesz.

Zobacz również inne przedmioty do samochodu: