Szczotki, rękawice i trymery do sierści

Każdy opiekun psa wie, jak ważna jest pielęgnacja sierści swojego pupila. Dzięki dbałości o futro czuje się on bardziej komfortowo, a jego sierść prezentuje się dużo lepiej. Regularne szczotkowanie pomaga psu w utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny, ponieważ zaniedbana, skołtuniona sierść sprzyja m.in. rozwojowi pcheł.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

 Ponadto wyczesywanie starych włosów wspomaga lepszy wzrost nowej sierści i usuwanie martwego naskórka, co jest szczególnie ważne w okresie linienia. Sklep Dogsy posiada w swej ofercie wszelkie niezbędne narzędzia, ułatwiające właściwą pielęgnację futerka każdego pupila – małych ras, dużych, szczeniąt oraz dorosłych piesków. W asortymencie sklepu można znaleźć: szczotki dla psa, rękawice do sierści oraz trymery.

Szczotki dla psa

W ofercie sklepu znaleźć można wiele rodzajów szczotek, przeznaczonych dla Twojego pupila. Różnią się one zarówno zastosowaniem, jak i przeznaczeniem. Asortyment podzielony jest na produkty o różnych kryteriach – do sierści długiej oraz krótkiej, dla małych lub dużych ras psów, a także szczeniąt i zwierząt dorosłych. Wśród nich znaleźć można szczotki dla psa z miękkim włosiem, drucianym czy plastikowym. Produkty różnią się także rodzajem zastosowanego uchwytu.

Rękawice do sierści

Rękawice do sierści posiadają z jednej strony specjalne wypustki, których zadaniem jest przede wszystkim zbieranie luźnych włosów. Jednakże poza tym dają one również przyjemny efekt masażu dla psa. Ponadto masaż wykonany taką rękawicą wpływa na pobudzenie krążenia krwi oraz połysk psiego futra. Rękawica wraz z sierścią usuwa także część zanieczyszczeń, znajdujących się na skórze zwierzęcia. Stanowi ona także wygodne rozwiązanie dla właściciela, gdyż sam proces czesania odbywa się poprzez “głaskanie” pieska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W Dogsy znajdziesz idealną szczotkę dla swojego pupila.

Trymery do sierści psa

Trymer ma za zadanie usunąć martwe włosy psa wraz z cebulkami. Dzięki temu powstaje miejsce na nowe, pięknie lśniące futro. W asortymencie dostępne są różne rodzaje, kształty, wielkości i specyfikacje trymerów do sierści psa, w zależności od potrzeb. Musi on być dostosowany przede wszystkim do typu sierści, jaką posiada Twój pupil. W ofercie  naszego sklepu zoologicznego znajdziesz dobry jakościowo trymer, który stanowi ważne narzędzie w utrzymaniu prawidłowej kondycji sierści.

Korzystając ze sklepu internetowego, oszczędzasz swój cenny czas. Dzięki zakupom online wybór odpowiedniego produktu dla Twojego zwierzęcia jest szybki i łatwy, a zamówiony towar w okamgnieniu dotrze do Twoich rąk.