Legowiska dla średniego psa

Jak wybrać dobre legowisko dla średniego psa, które jest odpowiedniej wielkości? Oczywiście średnie psy potrzebują większych łóżek niż małe. Dzięki temu Twój  psi towarzysz ma więcej niż wystarczająco dużo miejsca, aby się rozciągnąć i drzemać.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 73 wyników

W ten sposób dajesz swojemu psu bezpieczną i przytulną przestrzeń na spędzanie czasu, gdy czuje się zestresowany. Każde legowisko dla średniego psa zostało wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Czasami przyjemne jest to, że Twój pies śpi z Tobą na łóżku. Ale często może to zakłócać sen, jeśli on się rzuca i obraca. Lub, co gorsza, gdy pies jest średnią rasą, która zajmuje większość Twojej przestrzeni do spania. W takim przypadku legowisko buda dla średniego psa będzie czymś niezbędnym. W naszym sklepie internetowym staramy się wyjść naprzeciw każdym potrzebom.

Jak wybrać legowisko dla średniego psa?

Psy nie potrzebują miękkich łóżek, ale zamiast tego wolą leżeć na twardej powierzchni. Zbyt miękkie łóżka poduszkowe nie oferują wsparcia niezbędnego do wygodnego odpoczynku i zdrowych stawów, a starszy pies, który zatapia się w pluszowym łóżku, może mieć problemy z wydostaniem się z niego i wejściem z niego. Nie oznacza to, że powinien spać na podłodze – to zbyt twarde. Zamiast tego zapewnij łóżko z pianką z pamięcią kształtu lub komorową poli wypełniającą powierzchnię do spania.

Komfortowe legowiska dla średniego psa

Łóżko z pianki z pamięcią kształtu dopasowuje się do ciała psa. Zmniejsza nacisk, równomiernie rozkładając jego ciężar i zapewniając komfort dostosowany do jego potrzeb. Wiele psów potrzebuje tych łóżek ortopedycznych i nie są one przeznaczone tylko dla starszych psów: pianka z pamięcią oferuje odpowiednie wsparcie stawów i mięśni dla komfortu przez całe życie, dzięki czemu są idealne również dla młodszych, rosnących psów. Wybierając najlepsze łóżko dla swojego psa, weź pod uwagę rozmiar, wypełnienie i kształt.

Dla większości psów – piankowe łóżko dla psa z podporami lub owinięty wzór. Spójrz na ulubione pozycje snu swojego psa, aby ustalić, czy wolałby platformę, owijanie łóżko lub łóżko wzmacniające. Zmierz go dla odpowiedniego rozmiaru łóżka oraz wybierz materiał i wypełnienie, które najlepiej pasuje do Twojego towarzysza. Podniesione legowisko dla psa – to podniesione łóżko z mocnymi nogami, a nie umieszczone równo z podłogą. Może być ono dobrym wyborem dla Twojego pupila. Podniesione łóżko pozwala na dodatkowy przepływ powietrza, co zapewnia chłód latem i ciepło zimą. Wchodzenie i wychodzenie z podwyższonego łóżka może być łatwiejsze dla starszego psa, ponieważ wstawanie z łóżka na podłodze może wywierać nacisk na jego stawy.

Zobacz również inne legowiska: