Etui i woreczki na psie odchody

Posiadanie ukochanego pupila to samo szczęście, codzienna zabawa i spacery to czysta przyjemność zarówno dla właściciela, jak i czworonoga. Jednak, żeby ta codzienna przyjemność była również czysta dla innych, musimy być gotowi na wiążącą się z tym odpowiedzialność, czyli sprzątanie odchodów po naszym psie.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Nic wstydliwego, każdy dobry i odpowiedzialny właściciel to robi. Jednak nie każdy jest na to przygotowany. Dlatego warto na zapas zaopatrzyć się w woreczki na odchody oraz w etui na takie woreczki.

Etui na psie odchody – przydatne rozwiązanie

Sprawa jest bardzo prosta. Etui na woreczki na odchody można przyczepić albo do smyczy, albo nosić w torbie na spacery, to już dowolny wybór właściciela.

Woreczki są wykonane z grubego materiału, także nie ma się co martwić o ich wytrzymałość i przepuszczalność. Możemy takiego woreczka użyć jako rękawiczki, by zebrać to, co zostawił po sobie nasz milusiński. Następnie worek szczelnie zamknąć i wyrzucić do najbliższego śmietnika.

Woreczki na psie odchody

Woreczki są wykonane z grubego materiału, zwykle czarnej biodegradowalnej folii, nie przepuszczają one żadnych substancji, a przy szczelnym zawiązaniu nie przepuszczają także żadnych zapachów. Co je odróżnia od zwykłych plastikowych worków? Tego typu woreczki przeznaczone dla zwierzaków są dużo bardziej ekologicznie. Rozkładają się szybciej i nie zanieczyszczają przy tym środowiska. Dzięki sprężystości materiału, z którego są wykonane, jest także dużo mniejsza szansa na przerwanie takiego woreczka.

Etui na worki

Etui jest to z zasady ochronny element. Tutaj również pełni podobną funkcję. Etui na woreczki na psie odchody pozwala przenosić wspomniane worki bez ryzyka rozwinięcia lub uszkodzenia. Do tego wygląda bardzo estetycznie i jest wygodną opcją, pozwala na dozowanie woreczków bez obawy, że wykorzystamy niepotrzebnie więcej niż jeden. W Dogsy dostępne są etui w najróżniejszych wzorach i kolorach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo etui posiada zapięcie, więc możesz przypiąć je w najwygodniejszym, np. smycz, obroża, pasek spodni czy uchwyt do torby. Ważne jest, aby było przypięte przy elemencie, który zawsze będzie z nami na spacerze. 

Posiadanie pieska to niesamowita przyjemność, ale także obowiązki. Jako dobry właściciel jesteś zobligowany do sprzątania po swoim czworonogu. Dlatego zawsze warto pamiętać, aby na spacerze, oprócz czystej przyjemności, pozostawić po swoim psie czystą przestrzeń.