Pasy bezpieczeństwa dla psa

Pamiętaj, że Twój pies jest najbezpieczniejszy, gdy jest zabezpieczony i chroniony. Skakanie psa w samochodzie podczas jazdy stwarza zagrożenie dla Ciebie i dla niego. Pamiętaj również, że najbezpieczniejszym miejscem dla Twojego psa jest tylne siedzenie.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie jednego wyniku

Przy odrobinie cierpliwości i z odpowiednio dobranym asortymentem z Dogsy Twój pies jest na dobrej drodze, aby stać się świetnym partnerem do jazdy i oczywiście bezpiecznym. Pamiętaj tylko, że zmiana nawyków psa zajmie trochę czasu, szczególnie u starszych psów. Nagradzaj go za każdym razem, gdy dobrze sobie radzi.

Pasy bezpieczeństwa dla dużego psa

Pasy bezpieczeństwa dla psów są najlepsze dla większych psów. Podczas ich nakładania paski, które zapinają się w uprzęży samochodowej dla psa, powinny być wystarczająco długie, aby pies czuł się w pełni wygodnie, z drugiej strony powinny być one wystarczająco krótkie, aby zapobiec uderzeniu w razie wypadku. Nasze pasy bezpieczeństwa dla psa są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. 

Pasy bezpieczeństwa dla psa do samochodu

Pasy bezpieczeństwa dla psa powinny być idealnie dopasowane do jego wielkości. Psy powinny zawsze jeździć na tylnym siedzeniu – nie na przednim siedzeniu pasażera i absolutnie nie na kolanach kierowcy. Podczas gdy większość psów wpada w szał machania, gdy nadchodzi czas przejażdżki, niektóre z nich stają się drżącą kulą nerwów. Psy, które doświadczają lęku samochodowego, mogą czuć się bardziej zrelaksowane z odpowiednim pasem bezpieczeństwa w samochodzie. Jeśli czują się komfortowo i nie walczą o utrzymanie równowagi, mogą nauczyć się siedzieć wygodnie i cieszyć się widokiem. Jeśli zbliża się większa wyprawa, zaplanuj ją z wyprzedzeniem, testując nowe pasy bezpieczeństwa swojego psa podczas krótkich, zabawnych podróży. Kilka szybkich wycieczek do pobliskiego parku może mieć wpływ na stworzenie pozytywnego skojarzenia z przygotowaniem i jazdą samochodem.

Dopasowane pasy bezpieczeństwa dla psa

Aby zapewnić twojemu psu bezpieczeństwo, jego pasy bezpieczeństwa powinny być idealnie dopasowane. Nie będzie one przydatne, jeśli Twój pies może się z nich wywinąć podczas jazdy. Pamiętaj, aby zapoznać się z tabelą rozmiarów każdego producenta i zaleceniami dotyczącymi dopasowania. W Dogsy chętnie doradzimy i podpowiemy, jaki rozmiar wybrać. Jeśli Twój pies ma różne rozmiary, najlepiej jest wybrać większy  rozmiar, aby można było dopasować paski. Jeśli masz szczeniaka, który rośnie z minuty na minutę, możesz rozważyć uwięź, która po prostu mocuje klips do smyczy na uprzęży psa do złącza pasa bezpieczeństwa w pojeździe. Gdy szczeniak dorośnie, rozważ zainwestowanie w system uprzęży przetestowany w razie awarii.