Legowiska dla kota

Jeśli masz kota, nie musimy Ci mówić, że koty lubią spać. Przeciętny kot spędza 15 godzin dziennie w krainie snów, a niektóre drzemią nawet do 20 godzin. Możemy więc zaryzykować stwierdzenie, że zapewnienie kotu przytulnego miejsca do zwijania się na drzemkę jest priorytetem.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Zanim wybiegniesz i kupisz najnowsze i najlepsze legowisko dla kota na rynku, obserwuj nawyki swojego podopiecznego. Niektóre koty lubią spać na poduszkach. Inne lubią przytulać się pod ręcznikami lub chować w zamkniętych przestrzeniach. A niektóre wolą być wysoko, w oknach lub w pobliżu grzejników. Wszystko zależy od osobowości i preferencji. Dlatego też wybór odpowiedniego legowiska dla kota powinien być przemyślany. Gdy już poznasz nawyki swojego mruczącego przyjaciela, wejdź na naszą stronę, by zapoznać się z ofertą legowisk dla kota Dogsy.

Praktyczne legowiska dla kotów

Na szczęście legowiska dla kotów są dość łatwe w utrzymaniu. Łóżka powinny być myte, jak zostaną zabrudzone, cotygodniowe czyszczenie/pranie nie jest wymagane, a nawet niezalecane. Koty lubią znajomo pachnące rzeczy i chętniej wejdą do łóżka, gdy ich zapach będzie się na nim utrzymywał. Zamiast częstego mycia używaj wałka kłaczkowego lub odkurzacza, aby usunąć nadmiar futra. Dobrą opcją jest również posiadanie więcej niż jednego łóżka w domu dla kota, by kot mógł naprzemiennie z nich korzystać podczas ich prania. To pozwala kotu zawsze mieć swój zapach na jednym łóżku. 

Legowiska dla kotów na ścianę

Legowiska dla kotów na ścianę w chwili obecnej cieszą się bardzo dużą popularnością. W naszej ofercie również znajdziesz ich bardzo bogaty wybór. Twój kot może cieszyć się zagrzebywaniem w głębokich fałdach w swoim legowisku, a wysokie boki dodają poczucia bezpieczeństwa. Legowisko wysyłamy skompresowane w opakowaniu próżniowym, natomiast po rozpakowaniu znacznie się rozszerza. Jest tak miękkie, że możesz chcieć się na nim położyć. Najlepsze legowiska dla kotów to te, które są trwałe i mogą przetrwać sporą ilość drapania lub gryzienia. Jeśli interesuje Cię  łóżko dla kota w stylu meblowym, upewnij się, że znajdziesz je również w naszej ofercie. Zapewniamy solidną konstrukcję od sprawdzonych producentów

Komfortowe legowisko dla kota

Podobnie jak ludzie, koty potrzebują dużo odpoczynku, a zakłócony lub brak snu może być szkodliwy dla zdrowia Twojego pupila. Znalezienie odpowiedniego miejsca do umieszczenia tych łóżek dla zwierząt domowych jest ważne. Najlepszym sposobem, aby Twój kotek spał w łóżku dla kota, jest umieszczenie go w miejscu, które już wyznaczył sobie jako ulubione miejsce do drzemki. Niezależnie od tego, czy jest to na sofie, pod łóżkiem, czy na parapecie, Twój kot prawdopodobnie będzie spał tam, gdzie uzna to za stosowne, nawet jeśli jest wyznaczone dla niego gdzie indziej przytulne łóżko dla zwierząt domowych. 

Zobacz również inne kategorie:

Budka dla kota

Rzeczy dla kota

Smycz dla kota