Budki dla psa

Psy, podobnie jak ludzie, mają swoje ulubione miejsca i pozycje do spania. Pozornie bezładna pozycja, w której często zastajemy naszego śpiącego pupila to najczęściej właśnie ta, która pozwala mu na pełną regenerację po całodziennych harcach.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

By nasz czworonożny przyjaciel mógł wypoczywać w maksymalnie komfortowo, powinniśmy zapewnić mu do tego odpowiednie warunki. Możemy wprawdzie pozwolić mu wylegiwać się na kanapie, ale – szczególnie w przypadku ras o długiej sierści – może to skutkować koniecznością jej częstego czyszczenia. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest legowisko-budka dla psa, która pozwala mu na bezpieczny i komfortowy odpoczynek, wyciszając zakłócenia pochodzące z otoczenia.

Jaka budka dla psa, różnice pomiędzy modelami

Tak jak większość produktów, tak i budka dla psa może występować w różnych wariantach. Jedną z najistotniejszych różnic pomiędzy modelami jest ich wielkość. W przypadku drobnych ras czworonogów polecamy dostępne w Dogsy budki dla małych psów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, z odpowiednio wyprofilowanym wejściem, które umożliwia bezproblemowy dostęp do wnętrza legowiska, nawet dla najmniejszych psich nóżek. Dla psich przedstawicieli ras o masywnej budowie, sprawdzi się budka dla psa rasy dużej, która dzięki odpowiednio dobranym, wytrzymałym tworzywom pozwoli na spokojny odpoczynek bez obaw o możliwość uszkodzenia budki przez częste zmiany pozycji psiaka i naporowi często dużej masy ciała zwierzęcia. Co ważne w legowiskach dostępnych w naszej ofercie producenci przewidzieli konieczność zrobienia wejścia na wysokości, która ułatwi dostęp do ulubionego miejsca wypoczynku Twojego czworonoga. Gdy wybierzesz już wielkość produktu, warto rozważyć materiał, z jakiego ma być wykonany i dobrać kolorystykę do wnętrza domu lub mieszkania. W naszym sklepie możesz znaleźć budki wykonane z materiału, tworzyw sztucznych lub nawet drewna.

Budka dla psa – do domu i w trasę

Często podróżujesz ze swoim pupilem? Nie zapomnij, że w trakcie służbowych lub wakacyjnych wyjazdów, również możesz zapewnić wygodny wypoczynek dla swojego psa. Rozwiązaniem, które szczególnie polecamy, jest wykonana z lekkich materiałów budka dla psa do domu z możliwością łatwego zapakowania jej na czas podróży i rozłożenia już po dojechaniu do celu. Pozwoli to zrelaksować się zwierzęciu po podróży w otoczeniu materiału i zapachu, który zna. Co istotne, w razie jakiegokolwiek zabrudzenia, budkę możesz bez trudu wyczyścić ręcznie lub wyprać w pralce, dzięki czemu nie musisz martwić się kwestiami związanymi z higieną naszego psa.