Miski turystyczne dla psa

Miski turystyczne dla psa to świetny sposób na zabranie jedzenia i wody na przejażdżkę, wycieczkę do parku, wakacje czy wyprawę w góry. Są lekkie, zazwyczaj wykonane z poliestru lub podobnego tworzywa z plastikową, lub nylonową wyściółką.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Niektóre są specjalnie zaprojektowane ze sztywniejszych materiałów. Miski można złożyć do mniejszych rozmiarów po opróżnieniu, dzięki czemu są łatwe w transporcie. W Dogsy dostępne są miski dla psów podróżnych w przystępnych cenach, więc jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz bez problemu zabierać ze sobą swojego pupila. 

Praktyczne miski turystyczne dla psa

Jeśli szukasz przenośnej miski dla psa, ale nie potrzebujesz jej do przechowywania żywności, składana silikonowa miska jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Te miski zapadają się do płaskiej konstrukcji i otwierają w sposób podobny do akordeonu, dzięki czemu można je nieco regulować. Silikonowe miski mogą pomieścić karmę lub wodę, można je myć w zmywarce i są stosunkowo trwałe. Oczywiście pies może łatwo zniszczyć silikonową miskę. W związku z tym najlepiej jest podnieść te miski, gdy nie są używane. 

Wiele psów “połyka” jedzenie. W Dogsy wychodzimy naprzeciw wszelkim potrzebom czworonogów. Chociaż szybkie jedzenie nie stanowi problemu dla niektórych psów, u innych może prowadzić do niestrawności, nadmiaru gazu, a nawet wymiotów. Niektórzy specjaliści uważają, że połykanie jedzenia może być czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju wzdęć lub GDV – niebezpiecznego stanu, w którym żołądek wypełnia się gazem i się obraca. Dlatego tak ważne jest, aby miska dla psa turystyczna była w odpowiedni sposób dobrana. Miski z powolną karmą są wyjątkowo zaprojektowane, aby psy jadły wolniej. Zazwyczaj mają w sobie grzbiety lub inne struktury, które zmuszają psa do przyjmowania mniejszych kęsów jedzenia na raz. Wolniejsze jedzenie może pomóc Twojemu psu cieszyć się posiłkami i czuć się mniej głodnym później. Miski dla psa te są często wykonane z tworzywa sztucznego, ale niektóre można znaleźć w stali nierdzewnej. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje wymagania.

Wyposaż się również w podkładki pod miski dla psa!

O tym warto pamiętać, kupując miskę turystyczną dla psa

Istotą miski dla psa podróżnego jest to, że łatwo jest podróżować, a jednocześnie odpowiada potrzebom psa w zakresie jedzenia i wody. W zależności od tego, jaki rodzaj podróży się decydujesz, wybierz właściwą miskę. W Dogsy dostępne są  miski z karabińczykiem, abyś mógł przymocować ją do torby zewnętrznej i mieć do niej szybki dostęp, gdy Twój pies potrzebuje pić lub jeść. Zawsze czyść miskę psa po zakończeniu posiłku i wyrzuć ją, jeśli zostanie porysowana. Inną dobrą opcją, która oferuje lepszą trwałość niż plastik, jest stal nierdzewna – w tych miskach jest mało prawdopodobne, aby pękły w przypadku upuszczenia.