Przysmaki dla psa

Wielu z nas posiada czworonogi, których traktujemy jak członków rodziny. Mowa tutaj rzecz jasna o psach. Stworzenie to od najdawniejszych czasów było uznawane za przyjaciela człowieka.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

 Nie dziwi więc zatem fakt, że człowiek postanowił stworzyć specjalne przysmaki dla psa. W Dogsy oferujemy szeroki wybór przysmaków dla psa wysokiej jakości, które przeszły wszelkie potrzebne testy i certyfikaty. Jesteśmy przekonani, że w asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty, które nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale także polubi je Twój pies. 

Przysmaki dla psa – charakterystyka

Ten rodzaju produktu spożywczego przygotowanego specjalnie z myślą o psach, czyli przysmaki dla psa jest doskonałym uzupełnieniem pełnoporcjowej karmy dla psa. Nadają się wyśmienicie do stosowania na wiele możliwych sposobów, czy to jako forma nagrody, przekąska do zabawy albo też jako pomoc w codziennej pielęgnacji zębów. Producenci tego typu psich przysmaków dają nam spory  wybór najróżniejszych z nich. W Dogsy dostępny jest cały szereg przysmaków dla psa, zaczynając od standardowych kości, przez keksy i paski, a skończywszy na dropsach dla psa. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć całą gamę różnorakich produktów od różnych producentów. Jesteśmy przekonani, że Twój pies je pokocha.

Zdrowe przysmaki dla psa

Podobnie jak człowiek, tak i pies powinien uważać na to, co spożywa i w jakich proporcjach. Psy mogą w tym liczyć na naszą troskę i wsparcie. Warto zatroszczyć się o to, aby podawać im zdrowe przysmaki dla psa, wraz z odpowiednio dobraną karmą. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie zdrowe przysmaki dla psa od sprawdzonych i renomowanych marek i producentów, które przeszły wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty. Nie tylko człowiek może zachorować, ale nasi milusińscy także. Dlatego bardzo ważne jest, aby podawać im zdrowe przysmaki dla psa. Jest to szczególnie istotne, zwłaszcza w przypadku psów rasowych. Wiele z nich ma konkretne zalecenia co do tego, jak powinna wyglądać ich dieta.

Znajdziesz także w ofercie naszego sklepu specjalne karmy przygotowane dla tych rozkosznych czworonogów. Niektóre rasy mają bardzo jasno określone zasady diety, tego co mogą jeść, a czego powinny unikać, oraz ile i jak często powinny się ruszać. Warto w tym celu udać się do weterynarza, aby doradził, jaka będzie najlepsza dieta dla Twojego psa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz potem to, co niezbędne.