Szelki i smycze dla kota

Spacer z czworonogiem to prawdziwa frajda zarówno dla właściciela, jak i dla zwierzaka. W takiej sytuacji warto zadbać o bezpieczeństwo naszego pupila. Należy wykluczyć puszczanie kota samego, bo mógłby uciec, wystraszony jakimś nagłym impulsem.

Czytaj więcej...

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Dodatkowo stworzenia te bywają ciekawskie, co również może przyczynić się do ucieczki. Kotka najlepiej wyprowadzać przypiętego do smyczy. Wbrew pozorom to rozwiązanie popularne jest nie tylko, gdy na spacer wychodzimy z psem. Innym wykorzystaniem smyczy jest podróż w samochodzie. Kotka warto przypiąć do pasów, aby nie wyskoczył przez okno. Takie rozwiązanie w żaden sposób nie krępuje ruchów zwierzęcia, a w ogromnym stopniu wpływa na bezpieczeństwo. 

Szelki dla kota

Kotki różnią się budową ciała od psów. Są znacznie delikatniejszymi stworzeniami. Dlatego niezależnie czy spacerujesz, czy podróżujesz ze swoim kotem, warto zaopatrzyć się w szelki. Szelki dla kota są znacznie lepszą alternatywą dla obroży. To rozwiązanie zapewnia komfortowe przypięcie zwierzaka do smyczy. Dobrze dobrane szelki powinny być bezuciskowe oraz nie sprawiać kotu dyskomfortu. Dzięki szelkom nie musisz się  obawiać, że w czasie podróży Twój kot nabawi się kontuzji. Kotki to prawdziwe eleganciki, dlatego warto wybrać wersję, która przypadnie Twojemu pupilowi do gustu. Ponadto należy pamiętać, że kot musi się oswoić z nowym elementem. Daj mu czas na obwąchiwanie. Zwykle koty nie robią problemu przy zakładaniu szelek, jednak muszą nauczyć się obcowania z nimi. Szelki dostępne w ofercie sklepu Dogsy to trwałe wyposażenie, które powinno znaleźć się w domu każdego kociarza. Szelki dla kota wykonane są z trwałego materiału, który z jednej strony jest bezpieczny dla kota, a z drugiej odporny jest na różne uszkodzenia.

Szelki dla małego kota

Kocie dzieciństwo to okres, w którym pupile są szczególnie ruchliwe i ciekawskie. Dodatkowo jest to dobry czas, aby oswoić kota z szelkami i nauczyć go wychodzenia na spacery. Szelki dla małego kota różnią się od tych dla dużych osobników. Przede wszystkim muszą być wyposażone w możliwość regulacji tak, aby wraz ze wzrostem stworzenia, można było zmienić ich długość. Szelki dla kota wykonane są z delikatnego materiału, który nie uciska pupila, zapewnia mu swobodę ruchów oraz bezpieczeństwo w czasie spaceru. Nie musisz się martwić o swojego małego przyjaciela. Uczony od najwcześniejszych chwil, pokocha spacery oraz odkrywanie świata. A wysokiej jakości szelki dla kota dodatkowo to ułatwią. W sklepie Dogsy znajdziesz szelki, które idealnie nadadzą się dla małego kotka. 

Zobacz również inne akcesoria dla kota: