O nas

O nas

Dogsy to marka stworzona z miłości do psów i kotów. Jeśli również kochasz zwierzęta i szukasz miejsca do regularnych i szybkich zakupów, to świetnie trafiłeś!

Onas

Wysokiej jakości produkty dla psa i kota

Pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka, członkiem rodziny, o którego należy dbać z wyjątkową troską. Chcemy, by nasze produkty Dogsy odpowiadały na najważniejsze potrzeby Twojego pupila – od bardzo dobrze skomponowanego pożywienia po wszelkie akcesoria dla psa. Zdajemy sobie sprawę, że wiele psiaków ma wśród swoich przyjaciół również koty, dlatego tworząc naszą gamę produktów, nie mogliśmy ich pominąć.

Bardzo duże znaczenie ma dla nas obsługa Klienta, dlatego dedykowany opiekun będzie do Twojej dyspozycji przy każdym zamówieniu.

Onas2

Dogsy – wszystko dla psa i kota

Zależy nam na tym, abyś znalazł w naszej ofercie wszystko, czego potrzebujesz.

Wyróżnikiem marki Dogsy są przytulne i stylowe legowiska polskiej produkcji, szyte w lokalnej szwalni. Wiemy, jak duże znaczenie dla Twojego czworonoga ma spokojny sen i wygodny odpoczynek. U nas znajdziesz wygodne legowisko, które jednocześnie idealnie wkomponuje się w Waszą wspólną przestrzeń i będzie doskonałym elementem wystroju Twojego wnętrza.

Tworząc ofertę naszego sklepu internetowego, zadbaliśmy również o suche i mokre karmy z bardzo dobrym składem. Wiemy, że zdrowy pies, to szczęśliwy pies. Znajdziesz u nas także szeroką gamę akcesoriów, gadżetów i zabawek dla Twojego pupila i jego czworonożnych przyjaciół. Wszystko to w jednym miejscu, za jednym kliknięciem i z szybką dostawą, bo w Dogsy dbamy o Twój czas.

Dołącz do społeczności Dogsy!

Jesteśmy tu dla Ciebie!